برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

شرایط گارانتی

شرایط گارانتی

   گارانتی سلامت ارسال:

تمامی محصولات این شرکت دارای گارانتی ارسال سلامت میباشند و در صورت بروز هر گونه مشکل در حمل و نقل توسط پیک، پست، تیپاکس، باربری باید بلافاصله پس از دریافت با شماره های سایت تماس بگیرید و مشکل را اعلام کنید در این صورت مرسوله شامل گارانتی است و شرکت وظیفه برطرف کردن مشکل را دارد.

   گارانتی کارتریج های لیزری:

کارتریج های لیزری ارائه شده توسط این شرکت دارای گارانتی مادام العمر هستند و تا زمانی که دارای تونر اولیه هستند شامل گارانتی تعویض میباشند و در صورت بروز مشکل باید با شماره های سایت تماس بگیرید تا مراحل پیگیری و تعویض را انجام دهید.

بدیهی است در صورت مشاهده هر گونه دستکاری و یا شارژ مجدد، کارتریج ها از گارانتی خارج شده و هرگونه ایراد و مشکل به وجود آمده از عهده کمرنگ خارج است.

   گارانتی کارتریج های جوهر افشان :

کارتریج های فابریک جوهر افشان به هیچ وجه دارای گارانتی نیستند چون به هیچ وجه خرابی ندارند و تا به حال مشکلی برای کارتریج های فابریک به وجود نیامده است

اما در مورد کارتریج های طرح فابریک (غیر اصلی) تمامی آنها شامل گارانتی مادام العمر هستند و تا زمانی که کارتریج کاملا تمام شود شامل گارانتی می باشد و در صورت بروز مشکل باید با شماره های سایت تماس بگیرید تا مراحل پیگیری و تعویض را انجام دهید.

بدیهی است که اگر کارتریج دستگاری و یا شارژ شود از گارانتی خارج میشوند.

   گارانتی سایر شرکت های تولید کننده:

نام تمامی گارانتی های محصولات کمرنگ در صفحه هر محصول به صورت جداگانه ذکر شده و باید شرایط گارانتی هر شرکت را از سایت همان شرکت مطالعه کنید و تعویض و تعمیر و... توسط شرکت گارانتی کننده انجام میگیرد.

شماره تماس: 02188340825

فهرست

صفحه اصلی

حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم